Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Félek. Fizikálisan és lelkileg...

Félek. Fizikálisan és lelkileg érződik hogy valami nincs rendben velem. Mindenre érzékeny vagyok. Miért lehetnek ezek? :

Figyelt kérdés

Allergia vizsgálaton voltam már, nem mutattak ki semmit ami lehetett volna.

Járok lelkidokihoz szóval úgy gondolom a panikoláson kívül minden rendben van velem.

Allergiás reackió(nak tűnik) láb illetve kéz tájékon dehidratáltság aztán parányi viszkető vízzel telt hólyagocskák. Annak ellenére hogy szűz vagyok fajdalmaim vannak a lenti környéken. Mindenféle gond van a nemiszervem tájékán. Két nagyon apró pöttyszerű szemölcs és enyhe természetesnek tűnő fehér folyás. Nincs szaga. Vannak időszakok mikor viszketek, mintha ki lennék száradva de indokolatlan.

Egyre többet eszek ennek következtében hozok is de nem sokat. Egy két kilónál többet képtelen vagyok. Folyton fáradékonyság gyötör. Rossz az önértékelésem sokak szerint de nem nem tudják hogy ezek közrejátszanak. Nem merem elmondani senkinek ezeket. Kérlek segítsetek. (17/L)



2015. szept. 6. 17:31
 1/5 anonim ***** válasza:
A lélek doki semmit nem mond erre? Egy orvost mindenképp érdemes felkeresni ezzel
2015. szept. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
És az se biztos, hogy egy ok van a lelki és testi része mögött. A lelki részéhez még hozzá tudok szólni, a testihez nem
2015. szept. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

A lélekdokinak sem beszélek erről.

Nem mellesleg félek hogy ezek szövődményekhez vezethetnek de tehetetlennek érzem magam.

2015. szept. 6. 18:12
 4/5 anonim ***** válasza:
Orvosnak meg kéne nézni ezt, ő tud rá mondani valamit. Mi tart tőle vissza? Írj rám nyugodtan, ha gondolod
2015. szept. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Háziorvoshoz menj, mondd el neki és elküld tovább a megfelelő szakrendelésekre, vérvétel, stb kéne egy kis kivizsgálás neked.Valószínű hogy a lelki bajaid azért vannak, mert testileg nem vagy rendben, tehát a betegség miatt.
2015. szept. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!