Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ismeritek a köszvényt? További...

Ismeritek a köszvényt? További ötletek a gyógyulásra?

Figyelt kérdés
Egy hete bedurrant a bal lábamon a bütyköm: orvos + Milutit 2x 300-as + fájdalomcsillapító + totál átformált étrend + semmi káros szenvedély, és továbbra is romokban vagyok. Van valakinek ilyen tapasztalata? Nem akarok ennyi idő után ismét siránkozni az orvosnak. Hátha vannak még további megoldások!
2015. okt. 13. 17:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Menj fel a HOXA Köszvény fórumára. Ott értékes tapasztalatokat osztunk meg egymással. Mennyi a húgysavad? Húsra diétáznod kell. Az ételek purintartalmát megtalálod a neten. Ezt figyelembe kell venned, főleg a betegség elején.
2015. okt. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Csalán tea kúraszerű alkalmazása, rengeteg folyadék, kevés hús. Magas purin tartalmú a banán, borsó, lencse, sör, alkohol, fekete csoki. Ajánlott a növényi étrend, szénhidrát, kevés hússal.
2015. okt. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, hónapokkal ezelőtt közel 600 volt a húgysavam, elkezdtem diétázni, lement 480-ra, de csak most jött a fájdalom. Lassan minden kedvenc kajámat megvonok magamtól, még esti pohár vörösboromat is. De csinálom továbbra diétát, ma már jegeltem a bütykömet.
2015. okt. 13. 19:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!