Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Érdemes lenne ezt komolyan...

Érdemes lenne ezt komolyan venni, vagy természetes ebben a korban? (Többi lent)

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok. Az utóbbi pár hónapban valahogy nincs rendben az egészségem, de nem tudom, ezen a ponton kell-e orvoshoz fordulni, vagy csak a hozzáálláson kéne némileg változtatni.

A problémám az, hogy állandóan fáradt vagyok, és ok nélkül fáradok el a semmiben. Régebben nagyon jól bírtam a sok tanulást, az éjszakázást, de mostanában a legegyszerűbb napi teendőket is nehezemre esik elvégezni, pedig próbálok lelkes lenni. Eddig jó alvó voltam, mostanában viszont egyre gyakrabban előfordul, hogy esténként felkelek, mert szomjasnak vagy éhesnek érzem magam, pedig amúgy rengeteget iszok/eszek napközben is. Már nem is emlékszem, mikor volt utoljára, hogy rendesen ki tudtam aludni magam.

Régebben imádtam mozogni, futottam is, manapság attól is megszédülök, ha felmegyek a lépcsőn, mindig sápadt vagyok és fáj a fejem. Múlt héten elájultam tesi órán.

Egyébként a társasági élet iránt is elvesztettem az érdeklődésem, nehezen viselek el bárkit is, nagyon könnyen felidegesít bármi, nyomott a hangulatom állandóan.

A leginkább az zavar, hogy emiatt a tanulmányi eredményem is romlik, mert egyszerűen képtelen vagyok a koncentrációra.

Szerintetek ezt magamban kéne lerendeznem, vagy érdemes lenne elmenni egy orvoshoz?



2015. okt. 18. 08:45
 1/1 anonim ***** válasza:
Háziorvos, teljes vérkép. Több mint valószínű hogy csak vérszegénység.
2015. okt. 18. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!