Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Cukorbeteg - Budapesten...

Cukorbeteg - Budapesten milyen orvoshoz járjak?

Figyelt kérdés

1 hete diagnosztizáltak cukorbetegséggel. Holnap engednek ki a kórházból. Tudnátok tanácsot adni, hogy Budapesten kihez érdemes majd járni gondozásba? Tudom, hogy a kerületibe lehetne, de én olyan dokihoz szeretnék járni, akiről pozitív véleményetek van. Segítőkész, kedves, modern (ha egyszer esetleg pumpára váltanék). Tehát a legjobbat keresem :)

Nagyon köszönöm a segítségeteket!



2015. okt. 21. 12:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy műkődik ez a ki hova tartozik dolog :D

Én a SOTE II.-re járok Dr. Pusztai Péterhez, én nagyon bírom, teljesen kordába tart, ha már kilengek kicsit, akkor "leszid", de úgy, hogy észhez térjek. Bármikor felhívhatom és segít.

És inzulinpumpásai is vannak.

2015. okt. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Egyébkébt a háziorvos utalt hozzá? Abban a kerületben is laksz?
2015. okt. 22. 07:33
 3/3 anonim ***** válasza:

Én ráckevei vagyok lakcím szerint :D

eredetileg SZigetszentmiklósra utalt be a házidoki, de ott a doki nem akarta megcsinálni a cukorterhelést a gyerekkori szívműtétem miatt, így kerültem a mostani dokimhoz, azóta is, 8 éve, ott vagyok :D

2015. okt. 22. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!