Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől lehet, a véres vizelet,...

Mitől lehet, a véres vizelet, hajhullás és herpesz egyszerre szinte?

Figyelt kérdés

2015. okt. 24. 18:44
 1/7 anonim ***** válasza:

A herpeszt a stressz és legyengült immunrendszer könnyen előhozza, annak szinte biztos, hogy a véres vizelet az oka.

A véres vizeletet sok minden okozhatja, érdemes orvoshoz fordulni vele.

2015. okt. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Legyengült immunrendszer, esetleg hormonális probléma és mindenképpen valami húgyúti probléma, amit okozhat fertőzés, vesekő is akár.

Mindenképpen orvoshoz kell fordulni!

És az is lehet, hogy a hajhullásnak semmi köze nincs a herpeszhez és a véres vizelethez.

2015. okt. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Már voltam dokihoz, írt gyulladás csökkentőt és ennyi... mondta, hogy a hajhullást sok minden okozhatja akár góc is, de nem küldött sehova tovább ja és ma vettem észre, hogy a szájpadlásomon vörös foltok vannak,,,, hát ez már tényleg sokkoló.
2015. okt. 24. 18:56
 4/7 anonim ***** válasza:

Csak gyulladáscsökkentőt? Az nem elég? Azt okozhatja fertőzés is ám és ha nem vagy a fertőzésből kikezelve, akkor a gyulladás is újra elő fog jönni.

Vizeletvizsgálatot csinált? Ha nem, akkor kéne. És ha fertőzés van a dologban, akkor kell rá gyógyszer!

És persze vitamin. Hogy erősítsd az immunrendszered, ami nagyon le van gyengülve.

És nem ártana azért egy általános vérkép legalább.

Szerintem menj vissza az orvoshoz és legyél kicsit "erőszakosabb" és vizsgáljanak ki!

2015. okt. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen csinált, 3 keresztes volt, vérvizsgálaton is voltam nem rég kb 2 hónapja és ezért most nem küldött el ismét, azt mondta, hogy vérszegény vagyok és vashiányos.
2015. okt. 24. 19:02
 6/7 anonim ***** válasza:

A vesevel nem jo viccelni. Mindenkeppen kivizsgaltatnam. Veres vizelettel talan lehetne menni surgossegire is.

Jobbulast!

2015. okt. 24. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
És nem kaptál antibiotikumot? Elég nagy baj!
2015. okt. 25. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!