Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mellkasi fájdalom, heves...

Mellkasi fájdalom, heves szívdobogás érzet?

Figyelt kérdés
Voltam kivizsgáláson: Vérvétel, kardiológia, Szívultrahang, EKG. Semmit nem találtak. Azt mondták a szívem egészséges. Ezkb egy 2 hónpja volt. azóta mindennap legalább egyszer szoktam érezni abal oldalamon, a szívem tájékán 10 skálából 3 ra értékelem a fájást. Utána hevesen dibogni is szokott a szívem. Ez mitől lehet? Valaki? Mégis a szívemmel van a gond?

2015. okt. 24. 22:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Ne itt keress rá megoldást, hanem orvosnál!

Gyaníthatóan pánikroham,vagy szorongásos tünet - ha már egyszer a fizikális eltérést kizárták. De lehet pld. pajzsmirigy gondra utaló tünet is.

2015. okt. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

1. vagyok:

Bár, ha a vérvételnél néztek pajzsmiriggyel kapcsolatos hormonszintet is, akkor marad az első két lehetőség.

2015. okt. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Pajzsmirigyemmel nincs gond. a vérvétel eredménye szerint, vashiányos voltam. de a vastablettát már abba hagytam. Házi orvosom is pánikrohamokra utal. Az életem stresszes, és apukám folyton szóban bántalmaz...
2015. okt. 24. 22:59
 4/5 A kérdező kommentje:
Magas koleszterinszint nem lehet? Bár a vérvétel nem mutatott ki semmit.
2015. okt. 24. 23:00
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem is szokott ilyet csinàlni a szivem ezt extra ütésnek hivjàk a stressz váltja ki :) ne ijedj meg ez nem halàlos ha lenyugodtal majd alább hagy ;)
2016. jan. 12. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!