Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Dohányzás közben gombóc érzés...

Dohányzás közben gombóc érzés a torokban és enyhe mellkasi fájdalom valamint szívdobogásérzés mitől lehet?

Figyelt kérdés
Persze több mint valószínű, hogy a cigi az oka ezzel én is tisztában vagyok de a kérdésem az lenne hogy vajon mit takarhat ez? Nem mindig fordul elő általában csak a napi első szál ciginél. Miután elszívtam utána is érzem egy ideig ezeket a tüneteket, de aztán mindegyik elmúlik. Nem dohányzom sokat, általában napi 4-5 szál és van olyan mikor napokig rá se gyújtok. Lehet hogy esetleg allergia miatt lenne? Természetesen le akarom tenni a cigit, csak a vizsgáim miatt inkább úgy vagyok vele, hogy megvárom amíg mindegyiken túl leszek.

2012. jún. 12. 22:40
 1/2 anonim ***** válasza:
reflux
2012. jún. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

gombóc érzés a torokban szerintem "fikusz" szívdobogásérzés pedig azért mert a nikotin először felpörget aztán belassít... amúgy ha le akarsz szokni akkor egyszerűen ne gyújts rá többet, és ne nyavajogj...

most a vizsgáidra fogod, utána majd másra fogod...

2012. jún. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!