Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Minden este eg a gyomrom...

Minden este eg a gyomrom nagyon. Ejjelre mar eros hanyinger kap el. Meg hasmenes. Mi bajom lehet?

Figyelt kérdés

kb 2hete tart

16/L


2015. okt. 28. 02:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Amikor ég, egyél joghúrt vagy kefírt!

Túl savas vagy.

2015. okt. 28. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
IBS, reflux, és egyéb gyomor, vagy bélbetegség jele is lehet, menj el a háziorvoshoz, ki kell vizsgálni az okát.
2015. okt. 28. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

refluxos vagyok.ritkan szokott elo jonni.most biztos az a bajom?

ohm egyebkent meg nem ehetek iyet mer laktoz erzekeny vok.laktozmenteset meg nem lattam.csak tejbe.vajba.sajtba.tejfolbe es rudiba

2015. okt. 28. 13:11
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem laktóz nincsen ezekben a savanyú tejtermékekben, azért nincsen belőlöl külön laktózmentes termék, de olvass utána, ill. bioboltban megmondják.

Akkor probiotikumot próbálj, van olyan, amitől megszűnik a laktózérzékenység. Mert az is a bélflóra összetételén múlik.

2015. okt. 28. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Miota nem szivok izesitett cigit azota nem is eg a gyomrom.a hasmenes meg laktoztol van.imadom a somloit:$
2015. nov. 27. 14:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!