Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Fáj a szemem és foltokat...

Fáj a szemem és foltokat látok. Mitől lehet?

Figyelt kérdés

Pár napja nagyon fáj a jobb szemem, bármilyen irányba mozgatom. Reggel a legkellemetlenebb, napközben enyhül, de nem szűnik meg teljesen. Ráadásul világos foltokat is látok vele, mint mikor belevilágítanak valamivel és utána pár másodpercig nem látunk rendesen.

2-3 napja tapasztalom csak, abban bíztam, hogy magától elmúlik, de kezdek aggódni.

Tudja valaki mi ez? Forduljak orvoshoz, vagy csináljak rá kamillát és várjak még picit?


Előre is nagyon köszönöm

L/23



2015. nov. 2. 10:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Doki, szerintem még ma!
2015. nov. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Azért írok, hátha valaki más is hasonlót tapasztal és tanácstalan. szemészeten mindent rendben találtak, következő lépés az MR felvétel volt, hogy kizárjanak olyan betegségeket, mint daganat vagy sclerosis multiplex. hál’istennek ott sem találtak semmit. kaptam B vitamin komplexet és gyulladáscsökkentőt, valamint vettem még orbáncfű cseppeket, ez a kombó egy hét alatt helyrehozott egy hónap para után kb. Neurológus szerint stressz, lelki probléma miatt begyulladhattak idegek. azóta kb évente egyszer jelentkezik, de az első halvány tünet után egyből megveszem a vitamint és a gyógynövényt, napokon belül segít.
2018. márc. 11. 21:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!