Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Néha a suliban előfordul hogy...

Néha a suliban előfordul hogy a szemem sarkában elhomályosodott foltokat látok, ez most a világítás miatt vagy a számítógépezés az oka vagy valami jelentéktelen és most csak más idejét pocsékolom azzal hogy ezt elolvassa :D?

Figyelt kérdés
2011. dec. 20. 16:28
 1/2 erőke válasza:
na az ilyenekkel kéne ellátogatni szemorvoshoz... amúgy valszeg csak pigment szóródás vagy valami jelentéktelen, de ha már észreveszed akkor mindenképp menj el orvoshoz!
2011. dec. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem is ez volt! De most teljesen viccen kívül mondom, hogy ez nem szembetegség hanem a hajadról beleesett a korpa! Ugyan ez volt, osztálytársamat megkérdeztem ő mondta, aztán többször is előfordult, mióta levágattam a hajam nem fordult elő.


Am amikor belemegy az nagyon irritáló tud enni, h alig látsz és mindjárt elsírod magad :D

2012. márc. 21. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!