Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Félek. Utobbi 2 hetben hirtele...

Jumbo12 kérdése:

Félek. Utobbi 2 hetben hirtelen megszedulok, remegek, hanyingerem van. Mitol lehet? Vernyomas pulzus cukrom rendben.

Figyelt kérdés
2015. nov. 2. 18:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia. Tavaly nekem ez kb 1 hónapig tartott minden nap. Voltam MR vizsgálaton, vérvételen...semmi. Aztán észrevettem, ha erősebb frontváltozás van , velem akkor volt ez. (néha a mai napig, leginkább október, november környékén). Magnéziumot szedtem, az kicsit segített. Megkérdezhetem , hogy mennyit iszol egy nap alatt, illetve fáj a fejed?
2015. nov. 3. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A fojadék bevitelemmel nincs baj. Fejemse szokott fajni.viszont van hogy a fejem hatso részén nyomast erzek..doki aztmondta lehet ez pszihés alapuis de nem tudom..
2015. nov. 3. 23:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!