Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Nagyon ciki ha nem hozom ki...

Nagyon ciki ha nem hozom ki az oviból a lányom csoport társát? Megkért egy anyuka, de a lányom Itthon van mert beteg.

Figyelt kérdés
Számot sajnos nem cseréltünk... mit tegyek? A lányom itthon fekszik betegen...

2014. szept. 22. 14:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Hívd fel az ovit, hogy szóljanak az anyukának! Én ezt tenném, ha nem lenne aki vigyáz a gyerekemre!
2014. szept. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak úgy szó nélkül ott hagyod, akkor ciki.

De mit beszéltetek meg? Hol találkoznátok? Hova kéne vinned a gyereket?

Egyébként az oviban biztosan tudják az anyuka telefonszámát.

2014. szept. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem is értem, rád bízta a gyerekét, de nem tud téged elérni ha akar telefonon? Fura egy anyuka, szerintem. Telefonálj az oviba, meséld el, miben egyeztetek meg, és értesítsék ők az anyukát, hogy mi a helyzet. De nekem akkor is fura, hogy olyan emberre bízom a gyerekem, akit fel sem tudok hívni, ha akarok valamit kérdezni.
2014. szept. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Ciki is lenne meg kellemetlen is, az anyukànak is mert ovi helyett hozzàd menne a gyerekèrt.

Èn eléggè bepöccennék ha nem tudnàm hol keressem a gyerekem.


Az a legegyszerübb ahogy elöttem is írtàk hogy odatelefonàlsz az oviba szóljanak az anyukànak. Így a legtisztàbb.

2014. szept. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Ebben a percben hivtam fel az ovonénit ,és ő már szólt az anyukának hogy mi nem vagyunk oviban. Hu már nagyon kétségbe voltam esve hogy a beteg gyerekemet huzzam az oviba (30perces út).
2014. szept. 22. 14:34
 6/12 anonim ***** válasza:
70%

Milyen Anyuka az, már ne haragudj, aki megkér valakit, hogy vigye el a gyerekét az oviból, de fogalma sincs a másik telefonszámáról??

Te meg inkább elvitted volna betegen a gyerekedet az oviba, mert egy ilyen egyszerű kérdést nem tudtál megoldani magadtól....

Atyaég.....

2014. szept. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Az anyuka úgy kezdte h életbe vágó dolga lessz... És ha nem tudott volna érte menni,vagy nem éri el az óvónő telefonon? És én igéretet tettem hogy kihozom a gyerekét ,féltem hogy ebben bízik.A telefonszám cserén én is csodálkozom.Tuti hogy nekem az lenne az első hasonló esetben....
2014. szept. 22. 17:33
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ok, anyuka érdekes volt, mert szivességet kért, de nem adott telefonszámot. De az tényleg nem furcsa senkinek, hogy a kérdező is itt teszi fel a szerintem teljesen triviális kérdést, hogy ciki lenne e szó nélkül otthagyni egy kisgyereket az oviban??? Nemhogy ciki lenne, hanem egyenesen felelőtlenség egy pici gyerekkel (és óvónőkkel) szemben. Viszont szerencsére megoldódott.
2014. szept. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem hozom ki vagy Szó nélkül nem hozom ki????? Nem tudsz értelmezni? :D
2014. szept. 23. 21:36
 10/12 anonim ***** válasza:
70%

Akkor Te nem tudsz fogalmazni!

A "nem hozom ki"-ből nem derült ki, hogy hogy gondoltad.

A kommented pedig azután érkezett, hogy többen is írták, hogy hívd fel az ovit. Javaslom, hogy olvasd vissza mit kérdeztél, mert nem derült ki belőle, hogy számodra egyértelmű lenne, hogy jelezni is kellene valahol, hogy nem mész a gyerekért.

2014. szept. 24. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!