Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi gond lehet? Nehéz levegővét...

Mi gond lehet? Nehéz levegővétel, hörgés.

Figyelt kérdés
2héttel ezelőtt itthon feküdtem betegen, ugyanis volt egy kis torokgyulladásom, illetve fájt a tüdőm és a mellkasom, mikor vettem a levegőt, illetve hörögtem minden egyes levegővételnél. Nagy nehezen kigyógyultam belőle. Szabadidős tevékenységként táncolni szoktam, már 8éves korom óta táncolok, és mostanság, már 3 perc után érzem, hogy a mellkasomnál elszorul a levegő, köhögni kezdek, illetve minden egyes levegővételemnél ismét előjön a hörgés. Akár már 10 perc sétától is elszorul kissé a levegővételem, és a hörgés is előjön. ez általában 20-30percig szokott tartani, utána már semmi bajom. Mi lehet a gond?! Imádok táncolni, de sajnos emiatt nem bírok eléggé felszabadulni, és egyszerűen a sétát sem bírom már.

2015. nov. 2. 18:56
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!