Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hypochonder vagyok vagy beteg?

Hypochonder vagyok vagy beteg?

Figyelt kérdés

Ket-harom hete duzzadt a kemeny szajpadlasom ezert megneztem tukorben, es a lagyszajpadomon is talaltam egy csomot.

Ezen kivul a hangom elmegy neha minden ok nelkul, mintha rarakodna valami.

Sem a torkom, sem a dudorok nem fajnak.

Bal oldalon az egyik nyaki nyirokcsomom erzekeny.


Voltam fogaszaton es ful-orr-gegeszeten is a problemaval a heten, de mindket helyen annyit mondtak, hogy nem talaltak koros elvaltozast es biztos nem daganat.

De akkor mi?

Semmit nem mondtak, hogy hogyan kezeljem, szerintem nem is vettek komolyan.

Lehet csak bebeszelem magamnak, vagy stresszelek, de mar csomot is erzek a torkomban nyeleskot.


Menjek el meg egy orvoshoz?

Vagy nyugodjak meg es majd elmulik talan?


Alkalmankent dohanyzom.

Koszonom a segitseget!


L/23



2015. nov. 3. 18:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Na ilyenkor sajnos maszek orvoshoz kell menni, mert a magyar egészségügy itt befuccsol.
2015. nov. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszt!

De mind a ketten olyan hatarozottan mondtak, hogy semmi baj nincs, nekem meg tenyleg mindig van valami uj problemam, hogy felek kinevetnek vagy tenyleg psziches a dolog..

2015. nov. 4. 12:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!