Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől vannak cisztikus aknék...

Mitől vannak cisztikus aknék az állkapcsom alatt?

Figyelt kérdés
Mindigis problémás, pattanásos bőröm volt, pedig rengeteg mindent kipróbáltam rá. Idén júliusban újra elkezdtem kozmetikushoz járni, hogy tisztítsa az arcom. Augusztusban megjelent pár dudor az arcomon, pedig semmin nem változtattam. Mikor szeptemberben mentem arctisztításra, egyrészről nagyon fájt is a tisztítás, másrészről utána NAGYON ronda lett az arcom. Elmentem bőrgyógyászhoz, mondta hogy a hosszas évek pattanásait hormonprobléma okozza. Fölírt Roaccutant és Dienille fogamzásgátlót. Mondta, hogy attól nyugodtan járhatok kozmetikushoz. Októberben is jött a szokásos arctisztítás, de utána még csúnyább lett az arcom mint szeptemberben! Többé nem is megyek ehhez a kozmetikushoz, mert úgy érzem szakszerűtlenül nyomkodta ki az egész arcom tiszta gyulladt lett utána és azóta is az! 2 hónapja szedem a Roaccutant, 1 hónapja a fogamzásgátlót, de egyre csúnyább az arcom. Cisztikus aknèk vannak az állkapcsom alatt 2 "óriási"... És az állkapcsom területén is 8-10 vörös dudor... Életembe nem volt ilyen ronda az arcom.. Ja és voltam rengeteg vérvételen, makk egészséges vagyok, rossz fogam sincs. Valaki segítsen mitől lehetnek ezek a ciszták? Lehet tényleg a kozmetikus? Vagy a Roaccutan? A bőrgyógyász azt ígérte 2 hónap és bababőröm lesz tőle, ehhez képest egyre csúnyább.... Saját tapasztalatok is érdekelnek. Köszönöm.19/L

2015. nov. 5. 12:27
 1/1 anonim válasza:
Ugyanilyen van az en allkapcsom kornyeken, es ensem ertem az okat..
2016. jan. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!