Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Eléggé vashiányos vagyok....

Eléggé vashiányos vagyok. Mivel korrigáljam? Mennyi idő után áll helyre?

Figyelt kérdés
1 hete benyeltem valamilyen vírust,anya azt mondta menjek el a kórházba egy vérképet készíttetni.. Ma jött az eredmény,14 valami a vas minimum szintje,nekem 8 van.. Sokat fogytam július óta,15 éves vagyok egyébként. Szörnyen fáj a fejem,nagyon szédülök,9kor már a falat kaparom annyira álmos vagyok,de hajnali 4kor már fent vagyok:( persze ezekhez társul a vírusos megbetegedés(aftás torok,végtagfájdalom,hőem.) ma elkezdtem szedni antibiotikumot,holnap az orvos felír valamilyen vaspótlót. Mennyi idő alatt rázódok helyre? Hogyan kezeljem magam a gyógyszerek mellet? A májat utálom,így azt képtelen vagyok megenni.. Segítsetek..:(
2015. nov. 5. 18:27
 1/1 anonim ***** válasza:

A vaspótlástól egy-két hónap alatt jobb lesz! Mellette segíts be táplálkozással, olvasd el ezt a cikket, itt a májon kívül rengeteg étel van!


[link]

2015. nov. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!