Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 14 vagyok nem sokára 15 és...

14 vagyok nem sokára 15 és ropog a bal könyököm és a jobb térdem. Előfodulhat, hogy csak a hirtelen növés miatt van ez?

Figyelt kérdés

177cm magas és 60kg vagyok.

Szoktam sportolni és már kb 1 éve szokott fájni és ropogni a térdem.

A könyököm nem fáj de ha csak szimplán befeszitem és vissza engedem(mint ha sulyzoznék) akkor is ropog de viszont ha terhelem akkor nem fáj.

A szüleim nem akarnak elvinni orvoshoz mert szerintük egészséges vagyok és csak a hirtelen növekedés miatt van.

Szerintetek is csak enyi lenne és idővel el fog mulni?



2015. nov. 7. 14:47
 1/2 anonim ***** válasza:
én 18 vagyok és nekem a lábujjam ropog már évek óta járás közbe. nem.fáj meg semmi, csak ropog. szeirntem semmi bajod nincs , de a biztonság kedvéért menj el egyedül vagy valamelyik barátnőddel az orvoshoz es sportolás előtt melegíts be jobban, az alapos bemelegítés elengedhetetlen!
2015. nov. 8. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.
2015. nov. 8. 07:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!