Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ha nem ápolom az aranyerem,...

Ha nem ápolom az aranyerem, következhet belőle valami súlyos probléma?

Figyelt kérdés
Nem szeretném elmondani a szüleimnek.... utána még mutogatni is kellene az orvosoknak is....és áh.. már egy ideje megvan és néha belém szokott jönni egy ilyen 1mp-es szúró fájdalom ott...
2015. nov. 10. 13:46
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem is volt/van aranyerem. Ha nem vigyázol rá, akkor vérezhet, az enyémből ömlött a vér, kórházba is kellett mennünk vele. Nagyon fontos, hogy amikor csak tudsz, álljál, és ne üljél, mert a sok ülés nem tesz jót neki. Illetve figyelj, hogy ne ülj hideg kőre, padra, mert nemcsak felfázhatsz, de árthat az aranyerednek. Ha nem ápolod az aranyered, attól még elmúlhat. De csak akkor, ha vigyázol rá.
2015. nov. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nekem nem szokott vérezni, legtöbbször inkább csak nagyon kemény széklet rekedésem van.... volt már amikor a legkeményebb volt, akkor vérzett de csak picikét. Tényleg elmúlhat, ha nem is használok hozzá kenőcsöt?:)
2015. nov. 10. 13:54
 3/10 anonim ***** válasza:
Nagyon lényeges, hogy nagywc-zés után mosd le, he lehet kamillateás vízzel.
2015. nov. 10. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mindig tartsd tisztán ês figyelj az êtkezésedre, folyadék fogyasztásra. Ha nem kezeled nem fog elmúlni. Ha gyakrabban vérezne mutasd meg orvosnak :-)
2015. nov. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Kenőcsökkel, kúpokkal jól kezelhető főleg ha még nem súlyos. Sajnos csak egyre rosszabb lesz és ha google-n rákeresel lehetnek következményei.
2015. nov. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

#1 vagyok.


"Ha nem ápolod az aranyered, attól még elmúlhat."


Rosszul fogalmaztam, ugyanis nekem is kellett használnom kúpot. De nekem vérzett, és most már nem vérzik, csak néha-néha beleszúr. De szerintem csak azért, mert sokat ülök. Ha nem ülsz sokat, akkor elméletileg elmúlHAT a kúpoktól, vagy legalábbis szinte észre sem fogod venni. Nekem többször is vérzett, de a kúpoktól rendbe jött. Persze egyéne válogatja, lehet, hogy valakinek magától elmúlik, valakinek meg folyton kijön még kezelés után is. Mivel neked még nem vérzett, ezért valószínű eléggé kezdetleges állapotban van, ha most kikezeled, akkor van esély rá, hogy többet nem jön ki, vagy legalábbis nem fog szúrni.

2015. nov. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
és a kúp vagy a kenőcs a hatásosabb?:)
2015. nov. 10. 17:19
 8/10 anonim ***** válasza:
Én a kúpot nem szeretem, kenőcs és kamillás kezelés az vált be.
2015. nov. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Attól függ külső vagy belső aranyered van, esetleg mindkettő. Ha csak külső akkor elég a kenőcs.
2015. nov. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ezt hogy lehet eldönteni hogy belső, vagy külső? neharagudjatok de nem tudom :/
2015. nov. 11. 13:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!