Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » S. O. S. Mi lehetett ez?...

S. O. S. Mi lehetett ez? Életveszélyben vagyok, vagy csak pánikroham?

Figyelt kérdés

Ma órán ültem, és es valahogy elkezdtem magamra figyelni, hogy talan kicsit elkezdtem nagyon minimalisan remegni, ezen megijedtem es ettol igen gyorsan kezdtett el verni a szivem, amitol meginkabb megijedtem, es annyira gyorsan vert (hohullamok is atfutottam rajtam) hogy azt hittem meg fogok halni. valahogy rakoncrentraltam es sikerult lenyugtatni magamat, es helyrejott minden. Ez utan kb 1 oraval megint elkezdodott a dolog, megijedtem de most sikerult nehezen kordaban tartani a dolgot.

Eddig sose volt ilyen gondom, ennyire brutalisan gyors szivdobogas nem alakult ki meg.



2015. nov. 10. 14:53
 1/2 A kérdező kommentje:
Kezdek rajonni hogy hirtelen nagyon sok cukrosat ettem, meg kevet is ittam amit nem szoktam, es ahogy erre jovok ra kezdem teljesen megnyugodni :)
2015. nov. 10. 15:39
 2/2 LILIKE13 válasza:
Szerintem pánikroham.Vagy cukorbetegsegre gondolhatsz meg
2015. nov. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!