Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mellkas körüli nyomóérzet...

Mellkas körüli nyomóérzet (bal felén, szívnél), hideg végtagok, rossz közérzet, néha pánikroham. Ezek a panaszok mire utalhatnak? Kérem szépen bárki-hozzáértő segítségét!

Figyelt kérdés
2015. jún. 18. 17:38
 1/1 anonim ***** válasza:

Arra utal, hogy minél elöbb vizsgáltasd ki magadat.


Igazából két dolog lehet, vagy szívprobléma amit még akárma kikellene deríteni.


Vagy a gerincböl kilépö idegek vannak blokkolva, és ezek okozzák a fájdalmat.


A pánik rohamot a fájdalom okozza, mert ilyesztö, hogy a szív felöli oldalon van.

A rossz közérzetet pedig a pánik roham okozza.


Nekem az utobbi volt/van, pont ezekkel a tünetekkel idegbecsípödés. De az elsö és legfontosabb, hogy ekg-n megnézzék, hogy nem szívprobléma.


Te magad is megtudsz róla egy kicsit gyözödni.

Ha a mozgásra elmúlik vagy intenzív mozgásnál nem érzed magad rosszul akkor idegi probléma.

Ha viszont egy lépcsözés kifullaszt, rosszul érzed magadat akkor akkor elég valószínü, hogy szív probléma.

Amiért én azt mondanám, hogy még ma menj el ügyeletre, mert azt írod, hogy szív körüli nyomo érzés.


Nekem éles fájdalmaim voltak, de az orvos szerint a szívproblémás fájdalom nyomó érzés, mintha kö lenne a szív helyén.

2015. jún. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!