Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fáj s csiklóm. Mitől? Mi rá a...

Fáj s csiklóm. Mitől? Mi rá a megoldás? Tapasztalataitok vannak ezzel kapcsolatban? 17 lány

Figyelt kérdés

Elég régóta fàj már,gondoltam,elmúlik,de komolyan kezdek már aggódni.

Anymnak azért nem mondtam el,mert nem jó a viszonyunk,félek a reakciójától és nagyon szégyenlõs vagyok.

Ha lehet,szeretném egyedül megoldani,kérlek,segítsetek!

(ha ez számít: szűz vagyok,és megfelelõen tisztálkodom mindenhol)



2015. aug. 31. 07:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit bővebben leírnád? Mikor fáj? Milyen fájdalom? Látsz rajta valamilyen elváltozást?
2015. aug. 31. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Mindig fáj amikor hozzáérek. Elváltozást? Van két kis fehér pötty a két szélén,alig láthatóak, ezenkívül duzzadt.
2015. aug. 31. 08:04
 3/13 anonim ***** válasza:
63%
A fedő bőrt feltudod húzni rajta? Úgy hogy a csikló kis feje teljesen szabad legyen?
2015. aug. 31. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
52%
menj el orvoshoz, itt senki tud rajtad segíteni, mivel itt senki sem orvos
2015. aug. 31. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Tapasztalatmegosztással lehet segíteni,egyedül nem tudok orvoshoz menni, és mint írtsm,anyumnak nem merem s nem is akarom elmondani :)
2015. aug. 31. 09:03
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

17 éves vagy már elmehetsz orvoshoz egyedül is!!!

Tapasztalat?! Okozhatja valamilyen fertőzés, allergia mosószerek valamely összetevőjére, vagy szoros nadrág dörzsöli.

2015. aug. 31. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
55%

Mi az, hogy nem tudsz egyedül orvoshoz menni?? Nincs lábad...

Anyádnak meg nem szólsz... Akkor száradjon le a csiklód...

2015. aug. 31. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Miért vannak ilyen emberek? Nem lehet szépen válaszolni,vagy mi? Még szerencse,hogy toleráns vagyok az ilyenekkel szemben.

Kis tiszteletet,egy félõs,csiklófájós lánynak,még akkor is,ha a tied egészséges :)

2015. aug. 31. 09:27
 9/13 anonim ***** válasza:
Lehet , hogy belső probléma, fordulj nőgyógyászhoz
2015. aug. 31. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
59%

milyen tapasztalati megoldás? bármi bajod lehet, a szervi betegségtől kezdve a bakteriális fertőzésig bármi, mégis honnan a lópikulából tudhatnánk, hogy neked mi bajod van?

17 éves vagy, van két szép lábad, és szád, szépen elsétálsz a legközelebbi nőgyógyászhoz és neki is elmondod ugyanezt...

gondolom még tanulsz, így van fizetett tb-d, tehát még a kivizsgálást sem kell kifizetned

2015. aug. 31. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!