Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Minden reggel hányok, vajon...

Minden reggel hányok, vajon mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés
Minden ébredés utàn rosszul vagyok.Kávé után folytogat a hányinger.Elég egy köhintés vagy egyszerűen levegőtlen szobába belépnem és már nem tudom vissza tartani.Terhes nem vagyok.Vettem tesztet negativ lett.Orvosnál voltam ő azt mondta,hogy egy virus lehet a ludas.Lázam nincs.Gyomor fájdalmam görcsöm sincs.
2015. nov. 12. 13:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ferjemnek ugyan ez van/volt, neki nyitott a gyomorszaja, refluxos. Ha nem mulik el, akkor menj dokihoz!!! Jobbulast! Ja, kvt ha tudod hagyd el.
2015. nov. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ.Nem járt neki se fájdalommal?
2015. nov. 12. 13:35
 3/13 anonim ***** válasza:
kamillatea nyugtatja a gyomrot meg a hányás után a torok sem jó mert mar kapar és nyugtatja azt is. hányingerre lassan mély lélegzetet vegyél és talán elmúlik. sajnos nem nagyon tudok más segitséget. gyógyulást kívánok tiszta szívből 29L
2015. nov. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm.A kamillát kipróbálom.
2015. nov. 12. 13:41
 5/13 anonim ***** válasza:

Nekem mindig is érzékeny volt reggel a gyomrom. Elég egy fogmosás és öklendezek, vagy néha hányok. Van mikor különösen hányingerem van, akkor nem is mosok fogat reggel.

Nálad ez mióta van? Van más bajod is?

2015. nov. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Kb 3 -4hete folyamatossan van.Nincs fájdalmam.Nincs gyomorégésem.Nincs semmi bajom.Csak reggel kelek fel és már rossz a gyomrom.Próbálok hideg vizet inni.Ez segít kicsit.Káve után mikor öltöznék fel,a legkisebb tüsszentés köhintés,vsgy ha kevés az oxigén a szobába elég a hányáshoz.
2015. nov. 12. 14:02
 7/13 A kérdező kommentje:
És a legjobb most jön.Pár hete vezettem a mu kahelyemre.Vezetés közben a kocsiba hánytam be:)))
2015. nov. 12. 14:04
 8/13 anonim válasza:
Szerintema kőzeledben van sp
2015. nov. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
És kv nélkül ?
2015. nov. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
a 3-as vagyok ismét. tegnap este jutott eszembe valami de nem akarlak ijesztgetni. írtad h vettél tezstet és nem vagy terhes lehet h rossz a teszt voltál orvosnál és megvizsgált és szerinte se vagy terhes de ha nem csinált ultrahangot lehet h ujjal vizsgálat során nem tud olyat megállapítani, hogy méhen kívüli terhes vagy e az ultrahang biztos kimutatná. Nem olvastam utána a méhen kivüli terhességről ez csak egy kombinálás hogy mi van ha az a helyzet. Tényleg nem akartalak ijesztgetni csak ez jutott eszembe. remélem hamar egészséges leszel szió. Móni29
2015. nov. 13. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!