Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért dudorodik ki a hasam...

Miért dudorodik ki a hasam bizonyos része ha sok egészségtelen ételt eszek meg?

Figyelt kérdés

Úgy 6 évvel ezelőtt epehólyaggal műtöttek meg.

Azóta mivel nem tapasztaltam semmi gondot az egészségtelen ételek evése után, így ezeken éltem.


Chips, kóla, pizza, csokoládé, fagyi, péksütemények, kenyér, szalámi, sajt, kínai kaja (Uncle Beans) és hasonlók. Persze egy étkezéssel mindig rengeteg kaját viszek be.


A nagy zabálások után rendszerint kisebb görcsök törtek rám, de nem igazán foglalkoztam vele. Úgy 1 évvel ezelőtt az egyik zabálásom következtében a hasam megkeményedett, folyton böfögés tört rám, fájt hol itt hol ott a hasam. Felpuffadtam és nehezebbnek érzem a hasam. A hasam egy része kidudorodik, vagyis hát kidudorodik és olyan kemény.


Azt figyeltem meg hogy ha keveset eszem, sok zöldséget és húst natúron akkor a hasam nem olyan puffadt, a keménységből is lemegy. De valahogy nem tudom tartani a diétát mert folyton elcsábulok... de az érdekelne, hogy diétával ez a haskeménység, puffadás, has kidudorodás eltüntethető? Illetve hogy a sok egészségtelen kaja a gond vagy valami más?


2015. nov. 15. 09:26
 1/3 anonim válasza:
Hát képzeld el a kidudorodás az az, hogy elhíztál, kövér vagy a sok egészségtelen étel után. Ehhez én csak ennyit tudok mondani.
2015. nov. 15. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De nem az egész dudorodik ki csak egy része ha sok szemetet eszem és ez a rész kemény.
2015. nov. 15. 10:18
 3/3 anonim ***** válasza:
Sérvnek hívják.
2015. nov. 15. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!