Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit tegyek, hogy végre elmúljo...

Mit tegyek, hogy végre elmúljon? És igazából mi akar ez lenni?

Figyelt kérdés
Reggel amikor keltett a telefonom fel akartam ülni h kikapcsoljam de annyira elkezdtem szédülni h inkább visszafeküdtem. Szóltam anyunak is mert a szédülés mellet hányingerem is volt és a fejem is fájt ezért nem mentem suliba. De ez az egész már reggel óta van és nem akar elmúlni. És sztem kezdenek szédülések egyre erősebbek lenni. Vérnyomást is néztünk de nem volt baj, tök normális volt. Lázat is mértünk reggel, de akkor 36.4 volt 13/L

2015. nov. 16. 13:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz mielőbb, vagy ha annyira szédülsz, hogy nem bírsz elmenni, akkor hívjátok ki az orvost.
2015. nov. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Azt mondta anyum ha még holnap is szédülni fogok akk orvoshoz megyünk. És lehet h vérvétetel is lesz :S
2015. nov. 16. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!