Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Pénisz törésem volt, kb,3...

Pénisz törésem volt, kb,3 hete. A törés helyén van egy kis csomó, ami nem akar meggyógyulni! Kb, fél diónyi nagyságu! A pénisz tövén található! Mit tehetek hogy elmuljon az a csomó?

Figyelt kérdés
2010. dec. 28. 12:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Hogy tudott eltörni?
2010. dec. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2. Ökör válasz ökörtöl.A kérdezőnek a válaszom: - Igenis létezik, és bizonyára nagy fájdalmat okozhatott neked. Viszont a szövetek, lágyrészek lassan gyógyulnak, kell neki akár 1 hónap is. De addig a szexet is hanyagolni kellene. Nem tudom a pisiléssel hogyan állsz, mert lehet szövödmény a húgycsőnél is.A kis csomónak is elkellene múlnia egy hónap alatt. De ha nem változik a helyzet fordulj urológushoz.
2010. dec. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
38%

Hali!



Sajnos érdekes ez a téma, nem le7 tudni, miféle következményeid származ6nak abból, hogy ez a baj megtörtént, azonban azt szeretném megkérdezni, hogyan!? (Egyébként nézz utána a környékeden egy urológusnak, nagyon valószínűsítem azt, hogy szükséged le7 rá, de hogy ennek mennyi alapja van, ezt ha benne vagy, eldönt7jük közösen! :-) )


1.) _ Hány éves vagy?

2.) _ Pontosan hol van a törés helye?

3.) _ Ez a törés a péniszed tövénél történt? Vagy hol? mennyire (pénisz)fej felé a tőtől? Ez a csomó a törésponthoz képest feljebb/lejjebb, a péniszed bal/jobb ill. alsó/felső oldalán?

4.) _ Tapintásra milyen ez a csomó? Folyadékkal telített, esetleg kemény, izmos, afféle "kitüremkedésszerűség" (sérv) akar lenni?

5.) _ Ha hozzáérsz milyen érzés? Fáj, sajog, vagy milyen? Ha előbbi, a fájdalom milyen jellegű? (égő, sajgó, viszkető, zsibbadó, lüktető, hasogató, húzódó, szúró/szurkáló, éles/tompa, vagy csak 1xűen érződik, hogy az ott van?)

6.) _ Önkielégíteni azóta próbáltál? Ha igen, hogy sikerült? El tudtál élvezni, vagy mi történt alatta?

7.) _ Közösülni azóta rem. nem próbáltál!? 0.o

8.) _ Lelkileg ez hogyan érint tégedet? Hogy érzed, mennyire sikerült ezt feldolgoznod? Vagy nem zavar lelkileg (annyira)?

9.) _ erről a problémádról rajtad kívül ki tud még?

10.) _ Urológushoz/Andrológushoz miért nem fordultál eddig??? 0.o



Egyelőre ezekre a kérdéseimre várom mielőbbi válaszodat. Addig is maradj nyugodt, nem izgulj, ne aggódj, nyugi, és FEL A FEJJEL! ;-)

Okés?? ;-)


Üdv: EE

2010. dec. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

BÚÉK!


Természetesen nem kötelező a válaszadás, de akkor minek a kérdés, amit kiírtál ide? Akkor tökfölösleges másoktól segítséget kérni, ha nem is foglalkozol vele... :-S


BÚÉK és üdv: EE

2011. jan. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia barátom !

Nekem is volt ilyen túlzott önkielégítéstől. Elöször csak alig bírtam megtisztítani a makkot nem nagyon foglalkoztam vele az nap is kivertem másnap még dagadtabb lett. Természetesen addig húztam amíg a sürgőségin meg kellett műteni szent testrészem. Kiszívták a genyt és körül metéltek. Azóta ferde a péniszem és érzéketlen az a terület. Lelkileg a mai napig nem tudtam feldolgozni, hogy ennyire nem foglalkoztam magammal nem figyeltem a jelekre és mohó voltam.

2011. máj. 4. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

@ 07:02-es:

Ez így nekem nem áll össze.

1.) Önkielégítéstől hogy tudtad eltörni?

2.) Írod, hogy... "Elöször csak alig bírtam megtisztítani a makkot nem nagyon foglalkoztam vele". Ez nem inkább fitymaszűkületre utal, és annyira szűk volt a fitymád, hogy miután átengedte magán a makkodat, beakadt a makk pereme alá, és mivel nem tudtad visszahúzni, így a belészorult vér elkezdett dagadni? (Parafimózis) Mert így a TKM (teljes KörülMetélés) sokkal inkább indokoltabb lenne...! dO.ob

3.) Honnan szívtak ki gennyet mielőtt TKM-eltek volna? Az nem vér volt véletlenül, annak érdekében, hogy a fitymát vissza le7sen húzni, mielőtt metélnek?


Lelkileg viszont sajnálom a veled történteket. Ha segítség kell a feldolgozásban, nyugodtan dobj egy >>privit! :-o


Üdv: EE

2011. máj. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

@ 07:02-es:

Ez így nekem nem áll össze.

1.) Önkielégítéstől hogy tudtad eltörni?

Úgy, hogy iszonyatosan sokat és iszonyatosan erősen erőszakosan agresszívan elégítettem ki magam. Nekem ez már egy pszichoszomatikus betegség.

2.) Írod, hogy... "Elöször csak alig bírtam megtisztítani a makkot nem nagyon foglalkoztam vele". Ez nem inkább fitymaszűkületre utal, és annyira szűk volt a fitymád, hogy miután átengedte magán a makkodat, beakadt a makk pereme alá, és mivel nem tudtad visszahúzni, így a belészorult vér elkezdett dagadni? (Parafimózis) Mert így a TKM (teljes KörülMetélés) sokkal inkább indokoltabb lenne...! dO.ob

Igen valami ilyesmi volt. És egyre dagadtabb lett a vér a tályog alatta. Maga a dudort szívták le.

3.) Honnan szívtak ki gennyet mielőtt TKM-eltek volna? Az nem vér volt véletlenül, annak érdekében, hogy a fitymát vissza le7sen húzni, mielőtt metélnek?

Ezt nem értem. Onnan szívták ki a genyt a megalvadt vért ahonnan kellett.

Lelkileg viszont sajnálom a veled történteket. Ha segítség kell a feldolgozásban, nyugodtan dobj egy >>privit! :-o

Már írtam !


Üdv: EE

2011. máj. 5. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!