Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet a bajom? Egyik...

Mi lehet a bajom? Egyik orvostól járok a másikhoz.

Figyelt kérdés
Október közepe óta vannak rosszulléteim, amik az utóbbi napokban felerősödtek. Szinte mindig, bármilyen élethelyzetben, bárhol rám jönnek. Ezek kb. szédelgésben, ájulásérzetben, gyengeségben, majd fáradságban nyilvánulnak meg. Voltam háziorvosnál, majd belgyógyászaton, most megyek majd neurológiára. A vérnyomásom alacsony a legtöbbször, pl. 95/66 vagy 100 +/- 10 érték körüli. Írtak fel Sympathomim cseppeket, reggel és délben 15-15 csepp. Péntek óta szedem rendszeresen, de tegnap még ma nagyon elértek ezek a rosszullétek, minden pillanatban, amikor "talpon" vagyok erős gyengeség fog el, és olyan mintha az ájulás keringetne. Iszom rendesen, főleg miután a hypotóniával hozták kapcsolatba a rosszulléteimet, akár napi 3 litert is, de nem használ...

2015. nov. 16. 14:30
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
*eszméletvesztésem szerencsére eddig még nem következett be
2015. nov. 16. 14:31
 2/14 anonim ***** válasza:
vashiány? belsőfül elváltozás, gyulladás?
2015. nov. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
pánikbetegség
2015. nov. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

A tüneteid sztem mind az alacsony vernyomasbol adodnak. Szoktal am kavezni?

Ezt a gyogyfüves Gyuri bacsi honlapjan olvastam hatha hasznat veszed:

Alacsony vérnyomás

×

Egyedüli gyógynövény a kerti izsóp, mely emeli a vérnyomást. Naponta egy csészével

kell inni a teáját éhgyomorra.

Gyakran kíséri vashiány, ami fáradtságot, kedvetlenséget okoz. Vérvétel ajánlott. Illóolajok közül a borsmenta, erdeifenyő, rozmaring 1-1 cseppje szezámolajba keverve használhat. A tarkóra kenve alkalmazzuk naponta 3x.

2015. nov. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
18 éves fiú vagyok. Voltam vérvételen, az volt a legelső. Mindent rendben találtak, nem vagyok vashiányos, s vírusfertőzésre is negatív volt...
2015. nov. 16. 15:05
 6/14 anonim ***** válasza:
Jo hogy megirtad hogy fiu vagy,mert azt akartam valaszolni,nekem a progeszteron hianykor ugyanez volt.Azert nezesd meg magad pl. a pajzsmirigyet is,sok minden okozhat ilyen tüneteket.
2015. nov. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
Bocsánat hogy megkérdezem csak kíváncsi vagyok, iskolában is előfordult már hogy rosszul lettél így, amit a kérdésben írtál? Ha volt akkor ott mit csináltál olyankor?
2015. nov. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Persze előfordult. Amikor először előfordult akkor az orvosiba lefektették, majd orvoshoz vittek. Utána nem voltam egy darabig, majd miutan visszamentem tobbszor előfordult újból, akkor csak ültem és vártam hogy jobb legyen. De az utobbi időben mar nehezen tudom elviselni, igy megint nem vagyok egy ideje suliban.
2015. nov. 17. 06:20
 9/14 anonim válasza:
Gondolom aggódtak érted az iskolában a többiek amikor rosszul voltál
2015. nov. 17. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Persze. Még most is rendszeresen kérdeznek, hogy mi van velem. 😊

Épp ma számoltam össze, október 12 óta, amikor először lettem rosszul, 10 napot voltam suliban... És ma itt van 17.-e 😐

2015. nov. 17. 09:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!