Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Valami felsertette a vegbelem...

Valami felsertette a vegbelem kijaratat, olyannyira hogy a nunim bal hatso resze nagyon faj, kisterpeszbe tudok csak jarni este meg nem birok aludni a fajdalomtol. Mit tehetnek?

Figyelt kérdés
koplaljak hogy kevesebb legyen a szekletem , es addig is idot kapjon a gyogyulasra ?? vagy kamillas ulo furdo ?? mit tehetnek ??
2015. nov. 17. 10:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Érdekes, VALAMI ? felsértette.
2015. nov. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
42%

Írd le privátban mi is az a valami... Hátha.

Amugy meg menj el olvashoz..

2015. nov. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Jaj első, ne legyél rosszindulat, és ha az a vmi egy pénisz volt akkor mi van??


Amúgy ha pár napon belül nem múlik, menj le vele orvoshoz. Ha érzed, hol van felsértve esetleg kend be Betadinnal. Ez egy fertőtlenítős, jódos cucc. Ez miatt ne egyél kevesebbet.

2015. nov. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nevtelen az egesz , ha uvegszilankos fa**ba ultem volna , azt irtam volna ! mit szegyenloskodjek itt ?? szoval , tovabb is fenntartom az ismeretlen valami fogalmat .
2015. nov. 17. 10:53
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem bepanthennel is bekenheted,az elősegíti a gyógyulást :)
2015. nov. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Egyébként látsz is sebet ha megnézed tükörben?
2015. nov. 17. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
az a helyzet , amit nem irtam , hogy semmi kulso lathato jele nincs semminek , nem verzik nem gennyedzik , egyszeruen csak faj eg szur es olyan gyulladasos szeruen faj a nunim hatso resze ahol ugy erzem mintha egy uvegszilank keresztezne a vegbelemmel ....
2015. nov. 17. 11:05
 8/9 szamo77db ***** válasza:
Fordulj orvoshoz. Semmi értelme találgatni itt!
2015. nov. 17. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Lehet belső arany ered van, nem? És akkor most azzal a valamivel fel élesztetted. Használj kmillás intim mosakodót is mellé, meg kend be valami zsíros, vagy köröm virág krémmel.
2015. nov. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!