Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ezek a tünetek összefügghetnek...

Ezek a tünetek összefügghetnek, vagy teljesen más váltja ki őket? Fontos!

Figyelt kérdés
Páromnak mostanában elég sűrűn vérzik az orra, és sajnos nem csak 1-2 csepp jön belőle. Nem szeretek találgatni, hogy mi-mitől lehet, de ebből esetleg vérnyomás problémára gondoltam, de lehet csak vaklárma. Ma délután beszéltünk telefonon, és mondta, hogy rosszul érzi magát, veri a víz, hasa fáj és hányingere van. Na én itt rögtön gondoltam, hogy biztos vírus, stb. Mondta, hogy tegnap egész nap semmit nem evett, délután 1 csomag ilyen chips szerű valamit, ma pedig 2 szendvicset, és hogy szerinte attól lehet. Nem tudom esetleg ez a rosszul lét is kötődhet a vérnyomás dolgokhoz, vagy ettől az evés dologtól lehet rosszul? Álló munkát végez, déltől estig. Vendéglátóiparban dolgozik. Fontos lenne, mert holnap elvileg egy esküvőn lenne "jelenésünk", csak gondolkodom, lehet így nem kène menni. Mi a véleményetek? Köszönöm előre is.

2015. nov. 20. 17:51
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy összefügg a kettő, de a vérnyomását mérni kellene és ha magas, akkor háziorvoshoz menni, bár orr-fül-gégészeti ok is állhat a gyakori orvérzés mögött, feltétlen vizsgáltassa ki.
2015. nov. 21. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!