Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nem tudom kihez forduljak,...

Nem tudom kihez forduljak, teljesen leépülök?

Figyelt kérdés

Egyik nap elkezdett zsibbadni a fél arcom, szédültem, hányingerem volt és emlékezetkiesésem. Kaptam beutalót háziorvoshoz neurológushoz, de ott egyáltalán nem vették komolyan a tüneteimet. Engem ezek a tünetek leginkább egy átmeneti agyi keringési zavarra (nagyon enyhe stroke) emlékeztettek, de annyit mondott az orvos, hogy biztos a depresszió és stressz miatt van bárkivel előfordul, menjek inkább pszichiáterhez. Szerintem viszont ha nem is sok, de van rá esély, hogy átmeneti keringési zavarom volt mivel:magas vérnyomásom van, keveset alszok és sokszor felébredek éjszaka, sok kávét iszok, stresszes életet élek és a szüleimnek is volt hasonló gondja. Szerintetek jogosan gondolom, hogy ez lehetett átmeneti keringési zavar? Vagy ha nem akkor mi lehetett? Légyszíves segítsetek teljesen tanácstalan vagyok, nem tudom, hogy kihez forduljak, ha már a neurológus sem segít, teljesen kétségbe vagyok esve. Egy nappal a történtek után nagyon fáj a fejem és szinte semmilyen munkát nem tudok ellátni, nem működik rendesen a memóriám, csak fekszem az ágyban, pedig tanulnom kellene.

20l



2015. nov. 5. 00:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne haragudj,de igazuk volt. Valószínüleg szorongásod van.
2015. nov. 5. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! Mizu így 2021-ben?
2021. aug. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!