Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Világosbarna néha szagtalan...

Világosbarna néha szagtalan széklet mitől van? (többi lent)

Figyelt kérdés
bocsi a téma nem "szemet gyönyörködtető" de már lassan egy hete világosbarna a székletem. Ez mitől lehet? az elején még ilyyen savanykás szaga volt ma pl. semmi szaga. olvastam hogy felszívódási zavar meg hasonló dolgok. Meg mintha emésztetlen dolgok is lennének a székletben. Gyümölcsöt eszek mostanság banán alma narancs stb. szóval ilyen piros darabkák!!! vannak benne meg találtam benne ilyen fekete nyúlós valamit a belsejében. Anyukámnak már mondtam (ő nővér) azt mondta az semmi kóros a szurokszéklet meg az alvadt vér nem ilyen. Nektek már volt hasonló világosbarna elején savanyú szagú később szagtalan székletetek? Válaszotokat várom! :) 21/F

2015. nov. 21. 11:23
 1/9 A kérdező kommentje:
meg annyi hogy anyukám nővér és eü tanár szóval tanult és látott ezt azt. mindig mondogatom neki hogy megint világosbarna azt mondja ez normális. nem mindig ugyanolyan. meg annyi hogy gyümölcsöt úgy eszek mostanság pl egy nap egy alma vagy narancs. de tegnap ebédre két banán volt meg 3 mandarin.
2015. nov. 21. 11:31
 2/9 anonim ***** válasza:
Esetleg epe vagy máj-probléma okozhatja.
2015. nov. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
neked már volt ilyen? én is arra tippelek. Mostanában sokat stresszelek a vizsga miatt munka miatt stb, attól lehet?
2015. nov. 21. 16:10
 4/9 anonim ***** válasza:
Epeköveim voltak (vannak) és egy alkalommal rettenetesen fájt a hasam, puffadtam, rohangáltam a wc-re és a székletem egészen világos színű volt. Volt orvos, aki javasolta a műtétet, volt, aki meg nem. Úgyhogy nem lett műtét.
2015. nov. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Eletemben 2x volt epegorcsom. Batyam anyam epes. Tudom leirtad de milyen volt a szekleted?
2015. nov. 21. 17:18
 6/9 anonim ***** válasza:
Világos sárga, híg.
2015. nov. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Aha. Nekem formalt volt. Ma mintha barnult volna. Es akkor neked epeko?
2015. nov. 22. 23:47
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Hu nagyon nagyon régi, de neked végül mi okozta? Nekem egy hete néha-néha ilyen a kaki és nem tudom ez étkezéstől függhet-e. Mert néha meg rendesen barnásabb. Formált, rendes de világosbarna részek vannak benne.

2020. jún. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Hali!


Valszeg a stressz!

2020. aug. 24. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!