Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez izomhúzódás?

Ez izomhúzódás?

Figyelt kérdés

Három napja majdnem elestem, és tettem egy nagyon hirtelen mozdulatot, hogy "kivédjem" az esést.

Viszont azóta szúr a lépen, szegycsontom, lapockám és vállam környékén. A különös az, hogy már előtte kb 2 héttel is volt ilyen, de az elmúlt pár nap alatt.

Akkor a szívem, lépem, vállam környékén szúrt, időnként pedig a kulcscsontom körül, és időnként még légvételkor is.

Az orvosom meg sem vizsgált, felkúztam a pólómat, és ennyi volt az egész vizsgálat, nem tapogatott, nem kérdezett, csak rámpillantott, és közölte, hogy ez biztos egy húzódás.

Emellett rengeteget görnyedek a gép előtt, gondolom ez is körzejátszhat valamilyen szinten.

Most leggyakrabban a lépemnél szúr, ezért aggódok.

Szerintetek ez most akkor húzódás, vagy menjek vissza hozzá hétfőn, és kérjek röntgent?



2015. nov. 21. 17:16
 1/1 anonim ***** válasza:
Olyan szokott lenni, hogy gyenge hátizomzat mellett egy kis porckorong elmozdulásnál a porckorong nyomást gyakorol a gerincvelőből kilépő idegre, ami ilyen kis fájdalmakat okoz. Ez azonban gyakran társul enyhe vírusos ideggyulladásokkal is, különösen ilyen őszies időben. Gerinc gyógytorna gyakorlatokat kellene rendszeresen végezni és úszni.
2015. nov. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!