Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Izomhúzódás vagy lágyéksérv?

Izomhúzódás vagy lágyéksérv?

Figyelt kérdés
Annyi a történet hogy egyiknap aranyerem lett, nem volt vészes a nyílás mellett volt kidudorodás, semmi vérzés meg ilyesmi csak egy kis fájdalom.. aztán másiknapra a fürdőben vettem észre a combom tövébe egy csomót, ami ide oda csúszik, de ha hanyatt fekszem akkor eltűnik. inkább mondanám hogy a combomon van mint hogy a péniszem mellett.. emellett még az nap lett egy 38 fokos lázam, de azóta az már csillapodott.. arra gondoltam hogy ez nem sérv, mivel mozog ez a kis csomó, és mert semmi megerőltetőt nem csináltam.. jóformán kéthete csak döglődök:D:D

2013. aug. 1. 19:50
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem viszont az. Pont ez a jellemzője, hogy kitüremkedik és visszahúzódik.


Nekem egy hónapja műtötték és a vágás pont ott van ahol te mondod: a lágyéki rész tetejétől indul és a has aljáig tart a comb felett.

2013. aug. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!