Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Sürgősen szükségem van valamir...

Sürgősen szükségem van valamire ami megszünteti a torokfájást és a rekedtséget, mit javasoltok?

Figyelt kérdés

Pénteken lesz a szalagavatónk és a program szerint énekelnék ami miatt nagyon boldog is voltam . Ma reggel azonban szörnyen megfájdult a torkom és berekedtem.

A gond az hogy nálam ez a rekedtség kb. 2-3 hét mire elmúlik , antibiotikumos gyógyszert meg nem szedhetek egy közelmúltban történt műtét miatt. A tanárom szerdáig ad haladékot , utána már fel is út , le is út. A dokim eddig vagy antibiotikumosakat írt fel vagy hatástalan szopogatótablettákat írt (pl. Strepsils és társai ) szóval már nem tudom hogyan nyerjem vissza 2 nap alatt a hangom és az egészségem . Kérlek segítsetek , valami gyors módszer esetleg ?


2015. nov. 22. 13:59
 1/1 anonim ***** válasza:
Teljes némaság, suttogni sem! Kalcium, és vény nélkül kapható homeopátiás szopogató tabletta, Homeovox. Csak langyos étel, ital fogyasztása, se hideget, se meleget, se szénsavasat. Viszont, ha torokfájás is társul mellé, akkor az lehet bakteriális fertőzés is, ezek akkor is nagyon jók, de teljes javulást nem hoznak. Sok folyadék, vitaminok, melegen tartás. talán a méz is jó, de nézz utána, ez lehet, hogy csak legenda. Jobbulást! :)
2015. nov. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!