Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit lehet enni inzulinreziszte...

Timikecica kérdése:

Mit lehet enni inzulinrezisztencia betegeknek?

Figyelt kérdés
3 napja derült ki hogy ir-em van.az orvos Meforal 850mg tablettát írt fel (este 1, pár napig csak felet) és inofolic por napi 1 tasak. és annyit mondott hogy natív szénhidrátoktól tartózkodjak és mozgás, de most keresgéltem az interneten és olvastam hogy számolni kell hogy miket eszek egy hónap múlva kell vissza menjek kontrollra.Este szedem a gyógyszereket este semmi bajom nincs reggeli utána kb fél órával szédülök és hányingerem van de szinte egész nap ha lefekszem idő után elmúlik ma pl egy kiflit ettem és utána lehetséges hogy fehér liszt véget?holnap megyek vásáróli milyen liszt jó mivel kezdjek egyik napról a másikra biztos nehéz lesz átállni.cukor helyett mi a jó édesítő,nyírfacukor?teljesen tanácstalan vagyok.

2015. nov. 22. 16:40
 1/2 A kérdező kommentje:

elfejtettem hogy az eredményem:0 min:19.3

60 min:114

120 min:88.1

2015. nov. 22. 16:46
 2/2 valaki 1234 válasza:

Ezen az oldalon rengeteg mindent megtalálsz

[link]

Teljes kiörlésű liszet vegyél az édesről pedig jobb leszokni.

2015. nov. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!