Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 17éves vagyok. Még szűz, a...

17éves vagyok. Még szűz, a menstruációm elég ingadozó, van hogy egy évig nincs van hogy több és most már újra van lassan 2hónapja rendszeresen rendszeres időben, viszont ez az utolsó már 10napja tart, az baj? Vagy ilyenkor ez a megszokott?

Figyelt kérdés
kérek mindenkit normális válaszokat adjon
2015. nov. 24. 10:25
 1/3 anonim ***** válasza:
elvileg még belefér, a mennyiségtől is függ, ha nagyon sok, és nem csökken, menj orvoshoz, nyugi, nem fájdalmas vizsgálattal fogja kezdeni, de biztosan megnyugtat. addig is egyél sok citromot, szedjél c vitamint, napi 1-2000 mg-ot
2015. nov. 24. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

17 évesen egy éves kimaradás nem normális, de még az sem, hogy kéthavonta van csak. Nyilván azért több a mennyisége, mert jobban megvastagszik a méhnyálkahártya, vagy azért, mert nincs is ovulációd.

Mindenképpen kellene nőgyógyászati vizsgálat és hormonpanel.

2015. nov. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Pityu nevű válasza:
Én is igy vagyok vele 16/F
2016. aug. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!