Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit csináljak ilyenkor ami...

Mit csináljak ilyenkor ami gyorsan segít?

Figyelt kérdés
Már egy hete szenvedek torokfájás, orrfolyás, köhögés. Ma voltam dokinál, arcüreggyulladást mondott. Néha egy ideig egyáltalán nem köhögök, néha viszont a semmiből olyan köhögés roham jön rám, hogy hányáshoz közel vagyok. Nagyon szörnyű, de ilyenkor mit a legjobb csinálni? Igyak gyorsan valamit? Vagy mi szünteti meg ezt a rohamot?

2015. nov. 26. 11:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Igyál ilyenkor egy kis mézes teát és szopogass negrót, vagy fekete Halls cukorkát, nekem szokott segíteni a köhögési inger esetén.

Sós vízzel gargalizálj, ez is nagyon jó ilyenkor.

2015. nov. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Esetleg irass fel a háziorvossal köhögésre valamit (pl estére, h aludni tudj). Egyébként meg ki kell köhögni mindent, ami letapadt. Sok víz+nyákoldó+gyulladáscsökkentő. Ha nagyon szar, hideg levegő kell. Takarózz be és állj ki kicsit a teraszra, v nyitott mélyhűtő elé. Igyál egy pohár hideg vizet.
2015. nov. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Minden télen antibiotikum vetet végett az agyhártya gyulladásomnak. Jézus krisztusba hívő ember vagyok és imádkozó életet élek.

Egy napon kaptam egy kijelentést.

Minden amit Isten teremtett az jó!!A gyógynövényekben attól van gyógyhatás mert bennük van isten szeretete. Minden betegségnek meg van az ellenszere a természetben. Arcüreg gyulladás esetén naponta 3x vegyél hagymakurát! Megpucolt hagymát vágj össze és tedd bele egy zacskóba mely akkora legyen h egy egész lélegzet bele férjen. Kezeddel tedd az arcodra ugy h a szemedbe ne menjen bele. Orron be és szájon ki lélegezzünk 2-3x majd veszünk többször friss levegőt.

Ha csökken az ereje törjük össze jobban a zacskóban, legalább egy kör 15 perc legyen.

Évek óta nem látott orvos. Ha támad ez a dög ezzel legyőzöm!

2016. jan. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ezt vöröshagymával?
2016. jan. 25. 11:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!