Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Néha jelentkező mellkasi...

Néha jelentkező mellkasi fájdalom, mi lehet a bajom? (20F)

Figyelt kérdés
Egy nap kétszer háromszor, a mellkasom bal közép alsó részén inkább közép közép kicsit balra, a szívemnél, kb három másodpercenként nyomó fájdalmat érzek, mintha minden valahányadik dobogásra történne, az intenzitása változó, de szerintem egyre rosszabb. Ebben sem vagyok teljesen biztos. Magas vagyok vékony, sosem volt ilyen problémám. A felsőoktatás miatt idén kezdtem el kávézni de egy kettőnél/hétköznap nem iszom többet, gondoltam hogy az okozza, de olyankor is előfordul mikor egyáltalán nem iszom.

2015. nov. 29. 23:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez nem feltetlenul sziv problema, nem kell egybol roszra gondolni. Az emesztorendszer megbetegefese is hasonlo tuneteket produkal.
2015. nov. 30. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Menj el a háziorvoshoz, mozgásszervi probléma, vagy gyomorral kapcsolatos dolog is okozhatja, nem biztos, hogy szív eredetű, de ki kell vizsgálni.
2015. nov. 30. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Azért csak kérjél egy kardiológiai kivizsgálást, az nem árt amúgy sem, ha még nem voltál soha. Például a mitrális billentyű előreesése okozhat hasonló panaszokat, bár a napi többszöri talán nem erre utal. Ne pánikolj, de vedd komolyan, járj a végére szakorvosoknál, ne itt.
2015. nov. 30. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!