Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 22 éves vagyok 185 cm.100 kg...

Jumbo12 kérdése:

22 éves vagyok 185 cm.100 kg utobbi félévben eszrevettem h jelentosen csokkent a teherbirasom. Ed pl favagas vagy eddzes kozben vmi fura dolgoz erzek a szivemnel. Mintha legyengulne. Pihenesre enyhul. Miez?

Figyelt kérdés

Aggodom nem tudom mitol lehet ez? Buszon egyszer annyira rosszul lettem hogy lekellett szalnom szoritott a szivem nagyon es azthittem rohamom van

..


2015. nov. 30. 10:23
 1/3 anonim ***** válasza:
A kardiológust kérdezd, mégpedig minél előbb.
2015. nov. 30. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez lehet teljesen banális probléma is és súlyos is. Házidokitól kérj kardiológiára beutalót, ott tudnak terheléses ekg-t csinálni, ami kimutatja ha van valami komolyabb gond, általában nem szokott lenni, de feltétlen ellenőriztetni kellene.
2015. nov. 30. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 szamo77db ***** válasza:
Fordulj a háziorvosodhoz. Ő biztosan meg tudja mondani neked, mi a teendő ebben a helyzetben.
2015. nov. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!