Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Valaki segítsen hogyan állítsa...

Valaki segítsen hogyan állítsam meg a hajhullást?

Figyelt kérdés
Kb 2éve hullik hajam ombre hajam volt alul szokitettem szivattam kb fel eve teljesen levagattam a szoket belolle de egyszeruen tobb hullik mint akkor hullt de miert?!! Csinaltattam verkepet mindent es minden azt mutatta ki h semmi bajom.De akkor mert hullik ennyire h napi szintem vagy kb 8marek hajam mar hullik ki es mar alig van hajam is olyan vekony! Esküszom nektek nem viccelek!! Valaki segitsen mit csinaljak mert mar nagyon ketsegbe vagyok esve!
2015. nov. 30. 19:23
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem 1 éve hullik, most derült ki, hogy a mandulám miatt. Jövő héten veszik ki. Gondold át, van-e más tüneted a hajhullás mellett? Pl. fáradékonyság, gyakran betegszel meg, esetleg fáj a fogad, rendszertelen a menstruációd stb. Vérvételen mit néztek? Sajnos előfordul, hogy ez sem mutatja ki a problémát, nekem sem jelezte a gyulladást, pedig teljesen be voltak durranva a manduláim. Góckutatásra kéne menned, erre elvileg háziorvos vagy bőrgyógyász küldhet tovább. Amiket én nézettem: vas, pajzsmirigy + női-férfi hormonok + terheléses cukor-inzulin (endokrinológus), gyulladásos paraméterek (bőrgyógyász írta ki), voltam fogorvosnál, végül fül-orr-gégésznél. Bőrgyógyászhoz azért is érdemes még elmenni, mert azt is megnézi, van-e valamilyen fejbőrbetegséged. Valamilyen hajvitamint is elkedhetsz szedni pl. Revalid, Forcapil, Biovanne, Hair Clinic. Remélem segítettem, ha még eszembe jut valami, írok.
2015. dec. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!