Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Epegyulladás lehet tünetmentes...

Epegyulladás lehet tünetmentes? Hogy nem okoz mást csak hajhullást?

Figyelt kérdés
Elképzelhető, hogy más tünete nincs egy epegyulladásnak? Minden mást kizártak a góckutatáson. Olvastam a neten, hogy lehet ettől is.
2014. nov. 26. 21:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Azért ne vegyél mindent szentírásnak, amit a neten olvasol.

Én még ilyen epehólyag-gyulladásról nem hallottam, hogy semmi eltérés ne legyen laborvizsgálaton, vagy hasi ultrahangon, összes tünet csak a hajhullás.

2014. nov. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Létezik ilyen is. De azért valami labortünete lenne annak is (emelkedett fehérvérsejtszám, vashiány, alkalikus foszfatáz vagy gamma-GT emelkedés, magasabb süllyedés, CRP).
2014. nov. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Semmilyen tünetem nincs, a vérképem tökéletes, hasi oanadzaim sincsenek. Csak olvasta a neten, hogy volt akinek az epe miatt hullott. De nem tudom, hogy neki milyen tünetei voltak.

Köszi a segítséget.

2014. nov. 27. 14:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!