Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hetek óta fáj a fejem, szédülö...

Hetek óta fáj a fejem, szédülök és gyakran felgyorsul a szívverésem. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
lassan egy hónapja már..folyamatos fejfájással és szédüléssel kezdődött,néhai ájulás érzettel,aztán olyan érzésem lett mintha teljesen legyengültem volna,több mint egy hétig itthon feküdtem azthittem csak a kimerültség,de nem lett jobb.Néha csak úgy elkezdett gyorsabban verni a szivem,nehezen kaptam levegőt.. úgy érzem magam egy 10 perces séta után mint egy maratoni futás után,teljesen sötétedik minden elkezdek remegni a szivem kiugrik a helyéről,a fejfájás se múlt el semmitől..orvoshoz járkálok hetek óta,jövőhéte megyek kardiológushoz de szombaton lesz a szalagavatóm,hosszú napom lesz,nem pihengethetek itthon..nagyon félek,hogy ott is hirtelen rosszul leszek..mi lehet a bajom?:/

2015. nov. 30. 22:39
 1/1 gomzoli ***** válasza:
Vagy a szíveddél van a gond, vagy- ami valószínűbb - a pszichéddel. Túlstresszeled magad?
2015. dec. 1. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!