Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért van ez? 17/L néha rám...

Miért van ez? 17/L néha rám jön egy mérhetetlen idegesség felgyorsul a szívverésem és egy olyan félelem érzetté alakul amit nem tudok megfogalmazni Valami ötlet? Ez csak pszihés vagy tudat alatt?

Figyelt kérdés
ezt úgy kell elképzelni hogy itt vagyok a nyár közepén semmi dolgom és ha rám jön ez az érzés zavart leszek és olyan félelmet érzek amit nem tudok betitulálni semminek amikor nem ér olyan külső hatás ami miatt ennek oka lenne
2012. júl. 31. 20:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Pánikbetegség.


[link]


Elég gyakori lett, nekem is több ismerősöm van aki ilyen.

2012. júl. 31. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Lehet hogy csak tudat alatti dolgokról van szó. Nem kell egyből pszichés betegségekre gondolni.


Nekem is volt ilyen... reggel, ébredés után felülök az ágyban és bumm!! Felgyorsult a szívverésem, remegni kezdtem és iszonyú rossz érzés volt bennem, megmagyarázhatatlan, nem tudtam mitől félek, de féltem és aggódtam... Ahogy pörgött agyam, rájöttem az újra nem sikerült nyelvvizsga az oka. Kudarcélmény váltotta ki és a félelem, hogy "nincs meg a nyelvvizsga, most mi lesz? Meg lesz e egyáltalán valaha?" Aztán szépen megnyugtattam magam hogy egyszer biztosan sikerül, olyan nincs hogy nem sikerül, és lassan visszaállt a szívritmusom, és megnyugodtam. De beletelt jó 15 percbe az egész!


Sajnos ez bárkivel előfordulhat. Nézz magadba és jöjj rá hogy téged mi bánt, mitől félsz. Az is lehet hogy csak az unalom váltja ki, a tétlenkedés. (a nyári szünetben nincs mit csinálni) Keress valami elfoglaltságot, sétálgass a parkban, rajzolj, sportolj. És fejtsd meg a félelmed okát. Valami aggaszt, csak nem tudatosítottad magamban hogy mi.

2012. aug. 1. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Ugyan ez van velem is :SSS

most kezdődött a nyári szünetben..

szívdobogás zavart engem a lkegjobban és ha rámjön nemtudok nyugton maradni..valahová mennék:SS nagyon rossz...

2012. aug. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!