Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Bárányhimlős gyereknek milyen...

Bárányhimlős gyereknek milyen melegnek kell lenni a lakásban, hogy rendesen ki jöjjenek apöttyök?

Figyelt kérdés
A védőnő azt mondta tartsuk jó meleg a gyereket,hogy minnél elöbb ki jöjjenek a pöttyei de azt nem mondta milyen melegen és én is el felejtettem meg kérdezni.Valaki tudna ebben segíteni?Előre is nagyon szépen köszönöm!
2015. dec. 4. 16:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem találtam neked a neten semmit, úgyhogy csak az emlékeimre tudok hagyatkozni: minimum 23-25 fokos szoba volt, amikor én feküdtem ezzel a betegséggel, kisgyerekként. A szoba melege nem is annyira fontos (szerintem elég a 23 fok), mint az, hogy a gyerek legyen melegben. Takard be alaposan, az biztosan elég.
2015. dec. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én se találtam semmit azért irtam itt hátha valaki tudja.Köszönöm a választ és alaposan be vannak takarva még pléd is a vastag takaron.
2015. dec. 4. 21:43
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem az elég. Jobbulást nekik! :)
2015. dec. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönjük!Annyira nem veszélyes,nem sok pötty van.A kicsin meg a pöttyök nem jönnek csak láz meg a vele járó köhögés.
2015. dec. 6. 10:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!