Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet annak az oka, hogy...

Mi lehet annak az oka, hogy neha a szivem tajekan a tudom (vagy nemtudom mim) kicsit faj nyomo erzes talan nemtudom igazabol leirni, neha ugyan igy a szivem korul mintha "bugyogna"?

Figyelt kérdés

2015. dec. 5. 02:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Fájhat attól, hogy be van sűrűsödve a véred, így a szíved nezen keringeti azt, ahogy erőlködik az fáj.

Valószínűleg nem fogyasztasz elegendő vizet igaz?

Próbálj meg mától napi 2-3 liter tiszta vizet meginni, hogyfelhígítsd kicsit a véred illetve mozogj többet, menj ki a levegőre, hogy több oxigénhez juss.

Ha ezt betartod 1-2 hét alatt el fog múlni.

Ha nem akkor súlyosabb a probléma, amivel érdemes orvoshoz fordulni.

2015. dec. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A vízzel nem fog javulni a helyzet, azonban nem ártana még ma orvoshoz fordulnod ezzel! Könnyen lehet ugyanis, hogy szívinfarktus közeli állapotban vagy!

Nagyon fontos, hogy most maradj nyugodt, és lélegezz mélyeket! Szólj az egyik jogosítvánnyal rendelkező ismerősödnek, hogy legyen szíves most azonnal bevinni téged a kórházba kivizsgálásra, még jobb, ha mentőt hívsz a 104-es, vagy a 112-es segélyhívón, és szólsz nekik, hogy mik a panaszaid, akkor biztosabb kezekben leszel! :)

2015. dec. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha csak "néha" van és "kicsit" akkor az valószínűleg nem szívrohamra utal.

Nekem is ugyan ilyen tüneteim voltak, elmentem kivozsgálásra, semmit nem találtak, majd megtudtam, hogy a besűrűsödött vér is okozhat ilyet, azóta nincs semmi bajom.


El lehet menni orvoshoz hogy biztsora menj, de ha nem találnak semmit akkor ez állhat a háttérben.

2015. dec. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!