Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Bölcsességfogtól lehet nehezeb...

Bölcsességfogtól lehet nehezebb nyelés, vagy picit fájó torok?

Figyelt kérdés

Már voltam megfázva hét elején, most ismét picit nehezebben nyelek (kb olyan mintha egy gombóc lenne a torkomban amit fel kéne krákogni).

Viszont most érzem a bölcsességfogamnál is (mind2 oldalon fent) , hogy néha picit fáj az íny, érzem, hogy elő akar törni a fog.

Néha fáj, néha nem.


Lehet ez a bölcsességfogtól?

Én nem hiszem, hogy valaki 1 héten belül 2-szer is megfázik.



2015. dec. 5. 16:38
 1/5 A kérdező kommentje:
illetve nem hét elején, hanem múlt hétvégén nyeltem nehezebben picit meg fájt a torkom, de vettem be Neocitránt meg strephent. És elmúlt. Most meg megint.
2015. dec. 5. 16:39
 2/5 anonim ***** válasza:
nem biztos az, hogy beteg leszel újra. lehet, h a nyirokmirigyed küzd valami bacival, mégmielőtt ledöntene a lábadról a baci. ha nem bír vele a nyirokcsomó, akkor jön az, hogy kész lebetegedik az ember.
2015. dec. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Pedig nincs bedagadva semmim.

Nem a bölcsességfog lehet?

2015. dec. 5. 16:50
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen, nagyon is lehetséges. Még olyan is van, hogy amikor nő a bölcsességfogad - ráadásul nem is mindig egyhuzamban szokott, hanem szakszosan -, akkor azon az arcfeleden, amelyik oldalon nő a fogad, még a füled is megfájdulhat.


Tényleg nem fázik meg egy ember egyszerre kétszer egy héten, de olyan nagyon is lehet, hogy az első megfázás felülfertőződött vagy még nem heverted ki.

2015. dec. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Amúgy nyelésnél nem fáj a torkom, csak a gombócot érzem, meg amiatt néha krákogok. Viszont néztem, hogy a torkom szerintem nem piros.

Szóval ezt akkor a bölcsességfog okozhatja?

Bal oldalt fent már majdnem kibújt, vagyis érzem az "alakját" az ínyen, jobb oldalt még nem érzem az alakját.

2015. dec. 5. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!