Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A mitrális prolapszusos...

A mitrális prolapszusos emberek nagy része pánikbeteg?

Figyelt kérdés
Ez a billentyűprobléma szokott szapora szívverést és mellkasi kellemetlen érzést okozni, ezért nem elképzelhetetlen, hogy akiknek ez van, azok jó eséllyel pánikbetegek...
2015. dec. 6. 19:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Hm, nekem van MP-m, de nem vagyok pánikbeteg. A szívem beteg, nem a fejem... minden fejben dől el.
2015. dec. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen? És neked hallották az orvosok sztetoszkóppal? Nekem nem hallanak semmit, viszont lesz egy echóm 1 hónap múlva, és arra gyanakszom, hogy az van nekem is és az okozta a pánikrohamokat.
2015. dec. 6. 20:54
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem. A pánikbetegek igen kis része küzd valódi szervi gondokkal. A szívprobléma tényleg ijesztő, de a pánikrohamok nagyon ritkán jelentkeznek abból, hogy a leleke rendben van, csak a szíve rendetlenkedik. Inkább fordítva.
2015. dec. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hát eddig egyetlen egy orvos hallotta meg sztetoszkóppal, munkaalkalmasságin, pedig szinte minden évben más van a rendelőben. Ő mondta, hogy csak akkor adja meg az alkalmasságit, ha elmegyek kardiológushoz és viszek leletet.

Elmentem és ő csinált ekg-t, szívuh-t, de közben kiakadt, hogy ez a feltétele a munkaalkalmasságinak, ráadásul egy szellemi munkát végző embernél, így ráírta a papíromra, hogy verseny-sportolhat is, kard. teendő nincs, kontroll panasz esetén.

Hangsúlyozom, hogy ez az én esetem, ez nálam volt, de ez nem azt jelenti, hogy másnak is vagy neked is ugyanez a statusod, állapotod.

Menj el feltétlenül egy kardiológushoz, ő tud korrekt véleményt, terápiát ajánlani, nem itt mi.

2015. dec. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A mitrális prolapsus miatt leszel pánikbeteg, mert félsz attól, hogy megáll a szíved.
2015. dec. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, hogy ebben a betegségben szenvedők közül mennyi a pánikbeteg, de nekem ez a betegségem és pánikra hajlamos vagyok.
2015. dec. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Igen, akkor csak van abban valami, hogy kialakíthatnak a mitralis prolapszus tünetei pánikbetegséget az emberben. Ugye már csak ha arra gondolunk, hogy a szapora szívverés milyen hatással van a pánikbetegre.


Nekem 5 EKg-m volt eddig, nem mondták, hogy lenne, de én ragaszkodtam az echohóz mert jelenleg pánikbetegnek vagyok bekategorizálva. Viszont volt egy két kisebb abnormalitás az Ekg-n amire azt mondták az orvosok, hogy akár normális is lehet, mivel mindannyiunknak más-más szíve van. Ezért kértem az echót.

2015. dec. 6. 22:10
 8/8 anonim ***** válasza:
nincs is tünete általában, nekem sincs, ekg-val nem is diagnosztizálható.....jó füllel vagy szív uh-val
2015. dec. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!