Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Panikbeteg vagyok?

Panikbeteg vagyok?

Figyelt kérdés

Na szoval.mikor tomegben vagyok. CSAK akkor Jon ram a rosszullet ...(kb 30-40) embertol kezdodik ez. Legfokepp szedulok.zsibbadnak a vegtagjaim.hanyingerem van. Halalfelelmem van.a multkor Ott sikitottam a bolt kozepen..nagyon sok ember volt Ott.mit lehet csinalni ezzel?


14vagyok



2015. szept. 14. 07:32
 1/8 anonim ***** válasza:

Te magadtól semmit nem tudsz ezzel csinálni. A félelem akkor szűnik meg, ha szembenézel vele, de ez láthatóan nem megy.


Javaslat: pszichológus

2015. szept. 14. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Pszichologus AZ nem..!!
2015. szept. 14. 08:09
 3/8 A kérdező kommentje:
Azonkivul mindig lazasan nezem a szivveresem mert felek h egyszer csak megall es maghalok
2015. szept. 14. 08:10
 4/8 Kései Sirató ***** válasza:
Fölöslegesen nézed, mert ha megálla, azt már nem veszed észre, mert meghaltál. Orvos kell neked szerintem. Beszélj a háziorvosoddal.
2015. szept. 14. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
pszichologus tud segiteni, ha magadtól nem tudod legyőzni, pánikbetegség, agorafóbia, semmi baj nem kell tragédiának venni sem a betegséget sem a pszichológust egy két orvosságot kiir majd folyamatosan csökkenti az adagot és kész vége egyedül is megbirkózol a dologgal
2015. szept. 14. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Kérdező: akkor hallgatom a magyarázatodat is, hogy miért ellenzed a pszichológust. Feltételezem jó okod van rá, és inkább választod a pánikbetegségedet, mint azt, hogy egy pszichológus kikezeljen.


Addig jó ezzel foglalkozni, amíg még fiatal vagy, mert így könnyen lehet rajtad változtatni. De ha már idősebb leszel és ez jobban beléd rögzül, akkor már muszáj lesz a pszichiáter, aki majd teletömköd nyugtató bogyókkal, hogy el tudj viselni egy napot a munkahelyeden, és 30 éves korodra hülye leszel, mert a problémán nem segít, csak elnyomja. Azon a problémán, amin most egy pszichológus tudna segíteni.


A te választásod, te döntésed, de én a helyedben nem állnék hozzá ilyen hanyagul. Feltéve, ha olyan komolyan a baj, mint ahogy azt előadtad.

2015. szept. 15. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#5: tartsd meg inkább magadnak az 'okos' tanácsaidat...

1. aki gyógyszereket ír fel, az pszichiáter, nem pszichológus

2. ez nem így működik, ahogy elképzeled, hogy hopp felír 1-2 bogyót és minden jó lesz...SOHA nem lenne szabad nyugtatókkal kezelni egy páciens, mert az nem megoldja, hanem elnyomja a problémát..nem ugyanaz

2015. szept. 15. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Pszichologushoz jarni es megosztani massal a problemaidat, segitsegetkerni nem ciki!Nem is gondolnad mennyi ember jar ma mar pszichologushoz. O nagyon sokat tud segiteni abban hogy hogyan kezeld ezt az allapotot. En egy honapja jarok szinten panikbetegsek miatt.Es ez alatt az egy honap alatt annyit javult a helyzetem hogy hihetetlen.Gyogyszerek nelkul azt hozzatennem. az elejen nem birtam egy percig sem egyedul maradni nem szoltam senkihez nem mentem sehova folyton rosszul voltam nem tudtam aludni sem . most meg vannak igazan jo napjaim el vagyok egyedul is es szuper :) Menj el pszichologushoz jobb lesz
2015. okt. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!