Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Antibiotikum mikor/hogyan hat?

Antibiotikum mikor/hogyan hat?

Figyelt kérdés

32 éves vagyok,először és utoljára gyerekkoromban szedtem egyszer antibiotikumot.

Most 3 hete fáj a torkom,a fül-orr-gégész garat-légcsőgyulladást állapított meg,és Zinnat 500 mg antibiotikumot adott 5 napig 2x1.Eddig 4 db-ot szedtem belőle,de nem nagyon érzek javulást.

Kicsit még talán jobban is köhögök,a torkom piros.


Tudom,hogy ilyenkor az összes szemet be kell szedni.

Olvastam vhol,hogy az antibiotikumok nem hatnak már szem után,hanem 4-5 nap után várható javulás.Ez igaz?


2015. dec. 9. 13:43
 1/2 anonim válasza:
En most szedek antibiotikumot, ma vettem be a hetediket, de mar a harmadik utan lathato lett a javulas!( kullancs csipes, egy hatalmas voroses folt volt,es mar a harmadik napon eltunt!) Amugy vigyazz a gyomrodra,mert hasmenessel jar!!
2015. dec. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi!

Szedek Normafloret,meg eszem kefírt.Kopogjuk le a gyomrom bírja,csak amiatt aggódom,hogy nagyobb javulásra számítottam

2015. dec. 9. 13:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!