Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Rosszat jelent az, ha egy...

Rosszat jelent az, ha egy lánynál hirtelen napokig tartó étvágytalanság van?

Figyelt kérdés
Napok óta aligha ettem. A fejem és a torkom fáj. Nyelni alig bírok. Alvásról akkor ne is beszéljünk. Napközbe álmos vagyok, délután be alszok. Este meg álmos vagyok, de nem tudok aludni csak nehezen. Nem tudom mi van velem. Kérlek segítsetek!!
2015. dec. 10. 04:19
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát biztos lappang benned valami betegség, gyakori tünet a levertség, bágyadtság, étvágytalanság. Egy mezei nátha is elég ehhez. Amennyiben nem vagy eleve kórosan sovány, semmi bajod nem lesz. Próbálj valami kímélő ételt enni, némi gyümölcsöt és mindenképp igyál sokat. Ha néhány nap múlva még mindig nem javul a helyzet, netán romlik is, akkor mindenképp keresd fel a háziorvosod.
2015. dec. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!