Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nyilal a vesémnél mitől lehet?

Nyilal a vesémnél mitől lehet?

Figyelt kérdés
Mar 1 hete fáj a vesémnél, anyukám szerint csak a stressz amiért ezen a héten mindennap min. 2 dolgozatot írtam. De szerintem nem attól. Mondtam hogy menjünk el orvoshoz, de anya mintha meg se hallotta volna.Es kétlem hogy felfáztam, mert semmi olyat nem csináltam amitől felfázhattam volna, nem ültem hideg kőre meg stb. Mit csináljak? 13/L
2015. dec. 10. 21:59
 1/1 anonim ***** válasza:
Pedig meg kéne nézetni! Karácsonyig van még pár nap. Fogd magad, ne várj anyukádra és menj el a körzeti gyerekorvoshoz. De az osztályfőnökkel vagy hozzád közel álló pedagógussal is beszélhetsz. Lehet, hogy van iskolaorvos is nálatok. De anyukád is megkérdezheted, hogy mi baja. A dolgozatok miatt nem visz el orvoshoz, nehogy lemaradj valamelyikről?
2015. dec. 18. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!